START!

Zaczęliśmy 🙂

W upale niemiłosiernym poszły w ruch kilofy i szpadle – pierwszy raz w szóstym jakubowym sezonie. Dziś na spokojnie – po wykładach wszelakich i wprowadzeniach do tematu, przygotowaliśmy sobie teren do dalszej pracy. Jutro od rana ruszymy już pełną parą – od wytyczania wykopów do eksploracji pierwszych warstw. I tak niemal do końca sierpnia… Trzymajcie za nas kciuki i śledźcie naszego bloga!

A tak było dziś:

Archeologia jakubowa - sezon 2015 - dzień pierwszy: jak to na uczelni - wykłady inauguracyjne prof. Krystyny Sulkowskiej-Tuszyńskiej i dr Marka Kołyszki.

Archeologia jakubowa – sezon 2015 – dzień pierwszy: jak to na uczelni – wykłady inauguracyjne prof. Krystyny Sulkowskiej-Tuszyńskiej i dr Marka Kołyszki.

Archeologia jakubowa - sezon 2015 - dzień pierwszy: prace przy przygotowaniu terenu... Miny jeszcze pełne obaw, pani kierownik Judyta ubawiona (bo jeszcze nie zaczęły się warstwy cmentarne), pan kierownik Mateusz wyróżnia się - niczym przed pięciu laty - nakryciem głowy :)

Archeologia jakubowa – sezon 2015 – dzień pierwszy: prace przy przygotowaniu terenu… Miny jeszcze pełne obaw, pani kierownik Judyta ubawiona (bo jeszcze nie zaczęły się warstwy cmentarne), pan kierownik Mateusz wyróżnia się – niczym przed pięciu laty – nakryciem głowy 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s