Omnes viae Romam ducunt

Niektórzy z archeologów jakubowych pozazdrościli Archeologii Jakubowej lansu w internecie i blogowej sławy, i postanowili sami sięgnąć po pióro, a w zasadzie po klawiaturę. Dobrze się stało, bo mają wiedzę i pasję, którą naprawdę warto się dzielić. Oni, czyli on – Qvintvs Cornelivs Capriolvs vel Tomek „Sarna” Sarnowski.

Archeologia jakubowa: Sarna już w Przecznie w 2013 roku obmyślał plan na blog...

Archeologia jakubowa: Sarna już w Przecznie w 2013 roku obmyślał plan na blog…

W ubiegłym tygodniu wystartował blog Castrum et Arena, który prowadzi nasz Sarenka, przepraszamy – Capriolvs. W ten sposób dzieli się on swoją prorzymską pasją, realizowaną zwłaszcza w Legio XXI Rapax. Na blogu będzie można (już można!) poczytać o poważnych kwestiach historycznych, ale też poznać wiele ciekawostek, również o podłożu archeologicznym. Wszystko solidnie przygotowane i opracowane, ładnie napisane. Dobra, Tomku, taka reklama już chyba wystarczy, co?

🙂 A tak na poważnie i bez znajomości – serdecznie polecamy Castrum et Arena! Ciekawy, mądry blog. Dołącza właśnie do elitarnego grona naszych „sznurków znad wykopu prowadzących w ciekawe miejsca” (patrz: pasek boczny).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s