Odwołana promocja książki w BG!

Szanowni Państwo!

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od nas odwołane zostało spotkanie promocyjne z prof. Sulkowską-Tuszyńską na temat najnowszego wydawnictwa „Kościół św. Jakuba w Toruniu. Historia w ziemi zapisana”, które zaplanowane było na poniedziałek 9 maja w Bibliotece Głównej UMK.

Aktualnym pozostaje spotkanie 25 maja o godz. 18:00 w Książnicy Kopernikańskiej, na które razem z Autorką serdecznie zapraszamy!!!!

W ramach „zachęty” – słowa, które znajdują się na obwolucie książki:

3 komentarze do “Odwołana promocja książki w BG!

  1. archeologiajakubowa Autor wpisu

   Dzień dobry! Przepraszam za odpowiedź z opóźnieniem! Niestety, książka – z uwagi na ograniczony nakład – w ogóle nie będzie do kupienia w księgarniach. Przynajmniej na razie, bo są plany jej dodruku, choć trudno powiedzieć czy do tego dojdzie z uwagi na wzrost cen papieru 😦 Na spotkaniu w Książnicy będzie możliwość pozyskać jeden z 20 darmowych egzemplarzy (nie wiem niestety na jakich zasadach). Książka w formacie PDF ma ponadto zostać umieszczona w repozytorium Biblioteki Głównej UMK.

   Odpowiedz
   1. Mataszkowie

    Dzień dobry, dziękuję za odpowiedź 🙂 Będę na spotkaniu, mam nadzieję, że uda mi się zdobyć egzemplarz, bo to lektura obowiązkowa! Pozdrawiam 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s